Naše služby

Již od roku 2006 pro vás KŽC Doprava, s.r.o. zajišťuje jízdy zvláštních vlaků na objednávku i pořádání ucelených akcí s jízdami vlaků a autobusů. Našimi zákazníky jsou filmové produkce, samosprávy, firmy i jednotlivci. Kromě pořádání oblíbených jednodenních akcí s jízdami zvláštních vlaků (nebo autobusů) máme bohaté zkušenosti s organizací rozsáhlejších vícedenních akcí, které pro naše zákazníky zajišťujeme „na klíč“ tj. včetně gastronomických služeb, ubytování a návazného programu. O našich referencích se dočtete níže.

Pro speciální akce podle vašich představ máme k dispozici 40 vlastních železničních vozidel (motorové lokomotivy, motorové vozy, osobní i nákladní vozy) a jeden autobus. Informace o našem vozidlovém parku naleznete v sekci Vozidla. Na přání zajistíme i pronájem vozidel od partnerských subjektů.

Oblíbenou součástí jízd zvláštních vlaků je zařazení barových vagonů. V těchto speciálně upravených vagonech pro zpříjemnění nevšedního zážitku nabízíme čepované pivo a limonádu, teplé i studené nápoje a teplé i studené občerstvení.

Barový vagon Bixovna

Pečlivě zrekonstruovaný historický vagon Balm ze 60. let byl upraven na barový vůz s názvem Bixovna. Ve střední části vozu je kompletně vybavený bar pro zajištění širokých gastronomických služeb. Na vaše přání vypravíme zvláštní vlak s barovým vagonem Bixvona nebo si u nás můžete objednat zařazení Bixovny do pravidelných vlaků dopravce KŽC Doprava, s.r.o. Služby Bixovny již využily desítky zákazníků na narozeninové oslavy, svatby, firemní večírky a další typy akcí po celé republice. Za jízdy nebo během prostojů v železničních stanicích si můžete dopřát čepované pivo nebo limonádu a jiné teplé i studené nápoje. Ve voze je možné zajistit i poměrně široké spektrum občerstvení, například čerstvě smažené řízky, guláš, obložené mísy, párky v rohlíku, klobásy a další.

Sortiment občerstvení je vždy na přání zákazníka, zajišťujeme případně i spolupráci s vaším cateringem při větších akcích.

Ve voze je 40 míst k sezení.

Kontaktujte nás:

Mgr. Bohumil Augusta, MBA
tel.: 776 628 728
e-mail: bohumil.augusta@kzc.cz

Narozeninové a svatební vlaky

Chystáte svatbu a rádi byste zajistili svatebčanům stylovou dopravu? Plánujete oslavu životního jubilea a chtěli byste zažít nevšední oslavu na palubě vlastního vlaku? Podle vašich představ zajistíme přepravu zvláštním vlakem do místa konání Vaší akce, nebo připravíme okružní jízdu vlaku s barovým vagonem. Jakou soupravu zvláštního vlaku si zvolíte, je jen na Vás. Může to být samotný retro motoráček, motoráček s barovým vozem Bixovna nebo velká souprava s lokomotivou a klasickými „kupátkovými“ vozy s barovým oddílem. Užijete si kouzlo svého soukromého vlaku a pojedete, kam budete chtít!

Aby byl Váš zážitek z jízdy speciálním vlakem jaksepatří, zajistíme pro Vás na přání pamětní kartonové jízdenky pro všechny pozvané a směrovku na bok vagonu.

Kontaktujte nás:

Mgr. Bohumil Augusta, MBA
tel.: 776 628 728
e-mail: bohumil.augusta@kzc.cz

Firemní večírky ve vlaku

Přemýšlíte nad originálním team buildingem? Rádi byste se sešli se svými kolegy v neformálním prostředí a zažili něco neobvyklého? Plánujete setkání s obchodními partnery a přemýšlíte, čím jej ozvláštnit? Objednejte si svůj zvláštní vlak s barovým vagonem a nabídněte svým kolegům nebo obchodním partnerům neobyčejný zážitek! Místo konání Vaší akce může být buď cílovou stanicí vlaku anebo se celá akce může odehrávat ve vlaku, ve kterém se budete moci příjemně občerstvit a zároveň v klidu probrat všechny pracovní záležitosti. Svezeme Vás třeba v citlivě obnoveném stylovém barovém vagonu Bixovna ze 60. let, kde si budete moci zároveň vychutnat výhledy i třeba čepované pivo. Nabízíme Vám také soupravu retro „kupátkových“ vagonů ze 70. let – vagon s bistro oddílem, vozy druhé i první třídy.

Kontaktujte nás:

Mgr. Bohumil Augusta, MBA
tel.: 776 628 728
e-mail: bohumil.augusta@kzc.cz

Regionální akce se zvláštními vlaky

Slaví Vaše obec či město významné výročí či jubileum? Pořádáte kulturní a společenskou akci, např. pivní festival, masopust, vinobraní, dožínky a nevíte, jak zajistit přepravu návštěvníku akce? Umíme vypravit vlak o jakékoliv kapacitě, můžeme Vám zpracovat návrh jízdního řádu či Vám jen na nádraží přistavit barový vůz nebo dodat historické soupravy jako atrakci do stanice. Rádi Vám zpracujeme nabídku dle vašeho přání.

Kontaktujte nás:

Mgr. Bohumil Augusta, MBA
tel.: 776 628 728
e-mail: bohumil.augusta@kzc.cz

Vlaky pro filmové produkce

Pro filmaře nabízíme komplexní služby související s natáčením historického filmu, dokumentu i současného tématu. Zajistíme na klíč vše, co souvisí s železničním prostředím. Počínaje nádražím a konče vlakem. Všem umíme nabídnout to správné řešení a pomoci jej vymyslet. Naší konkurenční výhodou je především detailní znalost celé železniční sítě, vozidel, infrastruktury, železniční historie (důležité při výběru vozidel a rekvizit pro tu kterou dobu) a schopnost vše zařídit a krýt jedinou smlouvu. Fair play jednání je samozřejmostí, proto se k nám rády filmové štáby vracejí.

Kontaktujte nás:

Mgr. Bohumil Augusta, MBA
tel.: 776 628 728
e-mail: bohumil.augusta@kzc.cz

Nákladní doprava

Sháníte-li lokomotivu za účelem zajištění vaší stavby, nejčastěji opravu nebo údržbu infrastruktury na české železnici nebo na vlečce, obraťte se na nás. Půjčujeme naše lokomotivy například na stavební vlaky, na postrky a přípřeže nákladních vlaků, zajišťujeme jednorázové obsluhy vleček. Umíme zajistit pronájem nákladních vozů i zprostředkovat související služby s přepravou zboží na železnici. Vozbu vlaků provádíme na vlastní licenci dopravce nebo na licenci objednatele, je-li dopravcem.

Kontaktujte nás:

Mgr. Bohumil Augusta, MBA
tel.: 776 628 728
e-mail: bohumil.augusta@kzc.cz

Reference