Městská linka S34

Vážení cestující, z důvodu výluky koleje budou v období od 1.7. do 30.8. 2024 všechny vlaky linky S34 vedeny pouze v trase Praha-Čakovice - Praha-Vysočany a zpět. Vlaky nebudou obsluhovat ŽST Praha Masarykovo nádraží.
Bližší informace včetně výlukového jízdního řádu vlaků linky S34 naleznete v přiloženém souboru.

240701_VJR_S34.pdf


Městská linka S34 jezdí v trase Praha Masarykovo nádraží – Praha-Vysočany – Praha-Čakovice a opačně celoročně v pracovních dnech v intervalu 60 minut.

Popis trasy

Linka S34 je v provozu v pracovních dnech ve směru z Prahy-Čakovic do Prahy Masarykova nádr. od 5:20 do 19:20, ve směru z Prahy Masarykova nádr. do Prahy-Čakovic od 6:30 do 20:13. Vlaky odjíždějí zpravidla z Prahy Masarykova nádraží vždy každou 10. minutu, z Prahy-Čakovic pak vždy každou 20. minutu. Interval vlaků je 60 minut.

Zastávkové jízdní řády linky S34

Video o lince S34

Jízdní řád

Přeprava kol

Ve vlacích linky S34 je umožněna přeprava jízdních kol. V každém vlaku je možno přepravit nejvýše 2 jízdní kola.

Jízdenky, tarif a smluvní přepravní podmínky

Ve vlacích linky S34 platí 

  • Tarif Pražské integrované dopravy (více na www.pid.cz), 
  • Systém jednotného tarifu - OneTicket (více na oneticket.cz),
  • Tarif TR 10 společnosti České dráhy, a.s. (více na www.cd.cz), tj. všechny jízdní doklady společnosti České dráhy, a.s. vyjma režijních zaměstnaneckých jízdenek. 

Příklad ceny jízdného:

  • Praha Masarykovo n. - Praha-Čakovice: 30,- Kč

Jízdenky zakoupíte například na pokladnách Českých drah, a.s., v mobilní aplikaci PID Lítačka nebo ve vlaku u průvodčího bez přirážky. Ve vlacích linky S34 nelze platit platební kartou.

Ve vlacích linky S34 platí Smluvní přepravní podmínky dopravce KŽC Doprava, s.r.o.

Zajímavosti na trase

Letecké muzeum Kbely

Letecké muzeum Kbely je největším leteckým muzeem v ČR a patří mezi nejvýznamnější muzea tohoto druhu v Evropě. Nachází se v areálu historického vojenského letiště Praha-Kbely.

Zámek Čakovice

Zámek Čakovice leží v pražské městské části Čakovice, vedle budov bývalého cukrovaru. Mezi cukrovarem a zámkem se rozprostírá anglický park, který byl využíván mimo jiné i jako ovocný sad.

Zámecký areál Ctěnice

Zámecký areál Ctěnice leží v osadě Ctěnice, která od roku 1950 spadá do katastrálního území Vinoř a od roku 1974 je součástí Prahy 9. Je chráněn jako kulturní památka ČR. Dnes spadá pod Muzeum hl.m. Prahy.

Bobová dráha Prosek

Bobová dráha na Proseku nabízí zábavu po celý rok! Zkuste se v nerezové dráze řítit rychlostí až 62 km/h nebo se pouze plížit "vyhlídkovým" tempem. Využít můžete i lezeckou stěnu či lanový park.

Partneři